KONST / Litografier / Färglitografi 13545158
nr 1354 5158
Ingvar Hurtig
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 19/20. Motivet: 23x27cm
Ingvar Hurtig, svensk målare och grafiker född i Stockholm 1934.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:10:11
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
Ingvar Hurtig
Läs mer om Ingvar Hurtig